Her Türlü programdan çıkış alma imkanı ile dokümanlarınızı renkli veya siyah-beyaz yazdırma imkanı sunuyoruz. Fotoğraf makinesi veya cep telefonlarınızda bulunan tüm anılarınızı yıllarca saklamak için tek yapmanız gereken dijital baskı reyonumuza uğramak ve yüksek kalitede çıktısını almak.

1 Dakikada siyah-beyaz veya renkli ayırt etmeksizin 450 adet a4 boyutundaki dökümanınızı tarıyor istediğiniz herhangi bir türde teslim ediyoruz. KLASÖRLERE BOĞULMAYA SON! Belediye, kurumsal firmalar ve imar dosyalarınızın taranması ve daha küçük yer tutacak şekilde arşivlenmesi sizin elinizde! ROWE RCS 6000 ile 90cm eninde bulunan dokümanlarınız sonsuz uzunlukta taranabilir, arşivlenebilir, ya da yeniden basılabilir.

Her dakikanız önemliyse,
Yetişmeniz gereken bir toplantınız varsa,
Fotokopisini acil almanız gereken ders notlarınız varsa,
Çıktılarınızın ciltlenmesi gerekiyorsa,
DOĞRU YERDESİNİZ.

Siyah Beyaz Fotokopi Ve Baskıda: Yüksek Çözünürlük ve çoğaltma işlemlerinde saatte 25.000 baskı kapasitesi BÜROTEKS’te. 80gr’dan 300gr’a kadar baskı imkanı ile çoğaltma, zımbalama, delme ve klasörleme işlemleri artık çocuk oyuncağı. Üstelik otomatik harmanlama sistemimiz ile karışıklığa son!

Renkli fotokopi ve Baskıda: Her türlü programdan çıkış alma imkanı sayesinde oluşturduğunuz tasarımlar emin ellerde. Saatte 7800 adet baskı hızı ve istediğiniz ebatta çıktı alma imkanı sunan BÜROTEKS, Karton, kuşe ve fantezi kartonlara yüksek DPİ baskı kalitesi ile çıktı alıyor, SİZİ UZUN SÜREN MATBAA baskısı bekleme derdinden kurtarıyor!

 

Neler yapılabilir?

Katalog, Broşür, dergi, el ilanı, kitap, davetiye ve tebrik kartlarınız dijital çıktı ile yapabilirsiniz. Üstelik bilgisayarda gördüğünüz renkler konusunda baskıda sürpriz yaşama derdi olmadan!

Kurumunuza özel çözümler BÜROTEKS’te;

Firmanıza özel Dosya, Antetli kağıt, kartvizit, takvim, ajanda, yıllık, teklif dosyaları, dökümantasyon ve dosyalama sistemleri, her boy etiket baskısı ve CD etiketi’niz, GÜNLERCE BEKLEMEN birkaç dakika içerisinde elinizde! Üstelik Cafe ve Restaurantlarınız için her ebat ve kalitedeki menülerinizi kısa sürede oluşturabilir. Baskı alabilirsiniz.

Nasıl Ciltlenir; A4 ve a3 ebatlarındaki dokümanlarınız; tel veya plastik spiral ile ciltlenebilmesinin yanı sıra, metal ısısal, kitap ve tez cildi, sırtlık ve perçin cilt, matbaa cildi ve Amerikan cilt şeklinde de ciltlenebilmektedir.